Spetsiaalselt peredele
loodud juuksurisalong

T1 Mall of Tallinn Kaubanduskeskus

Broneeri aeg: +372 650 6078

Kõik Juuksiku teenused
sisaldavad ka mänguaega lastele!

Juuksiku eesmärgiks on pakkuda peredele toredat ja meeldejäävat juuksurisalongi külastust

Juuksikus saab laps
rõõmsa meele ja
lapsevanem heameele

Juuste lõikuse ajal saab laps multikaid vaadata ja lapsevanem muusikavideoid

LASTEGA PEREDELE LOODUD JUUKSURISALONG

JUUKSUR JUUKSIKus seatakse nii suhtluses, kui ka juuksuri teenuse osutamise ajal kesksele kohale klient – olgu ta kui tahes väike või suur. Soovi korral saavad lapsed juuksuri teenuse ajal vaadata multifilme, noored muusikavideosid ja vanemad mistahes muud salongi valikus olevat telekanalit. Kõikides meie poolt pakutavates teenustes sisaldub jätkuteenusena ennekõike lastele ja noortele pool tundi vaba olemise- ja mänguaega. Meie salongis tunnevad end mugavalt nii tüdrukud kui ka poisid. Meie juuksurisalongi teenuse lõpetab väike armas üllatus!
 
JUUKSUR JUUKSIKu salong läheneb lastele individuaalselt ning arvestab ettevaatavalt väikeste laste võimaliku püsimatuse- ja/või hirmudega – aitame neil nendest üle saada, et saavutada tervele kohale tulnud pere jaoks võimalikult meeldiv ja pingevaba juuksurisalongi külastuskogemus. Enne lapse esmakordset juuksurisalongi külastust soovitame kindlasti tutvuda ka meie nõuannetega.
 
JUUKSUR JUUKSIKu T1 salongis pakume uue teenusena ka juuste värvimistöid – juuste põhjavärvimisest kuni erinevate stiilimuutus-soenguteni välja. Sellekohast täpsemat infot leiate meie hinnakirjast.
 
JUUKSUR JUUKSIKu salongi interjööri lahenduses oleme pööranud teadlikku tähelepanu funktsionaalsusele. Meie kliendid satuvad meie T1 salongis mõnusasse liivaranda, kus lapsed saavad ronida ja mängida piraadilaeval, lasta liugu liumäel, joonistada, mängida erinevate
mänguasjadega. Noored ja miks mitte soovi korral ka vanemad saavad soovi korral kaduda merelaevade juhtimise simulatsioon-mängudesse või olla lihtsalt niisama vaikselt ja rahulikult seal samas kõrval olevas ruumisopis, kus on avar vaade kogu mereranna juuksurisalongile.
 
JUUKSUR JUUKSIKu südameasjaks on pakkuda igas vanuses klientidele meeldejäävat ja positiivset juuksuriteenust, et meie kliendid sooviksid alati meie juurde tagasi tulla. Meie juurde on oodatud nii lapsed (sh beebid ja väikelapsed), noored, lapsevanemad, kui ka kõik teised, kes perega koos veedetud aega väärtustavad.