Spetsiaalselt
lastele loodud
lõbus juuksurisalong

Rocca al Mare Kaubanduskeskus

Broneeri aeg: +372 600 5770

Kõik Juuksiku teenused
sisaldavad ka mänguaega lastele!

Juuksiku eesmärgiks on pakkuda lastele toredat ja meeldejäävat juuksurisalongi külastust

Juuksiku eesmärgiks on pakkuda lastele toredat ja meeldejäävat juuksurisalongi külastust

Juuksikus saab laps rõõmsa meele ja lapsevanem heameele

Juuksikus saab laps
rõõmsa meele ja
lapsevanem heameele

Juuste lõikuse ajal saab laps multikaid vaadata või suhelda oma toreda juuksuriga

Juuste lõikuse ajal saab laps multikaid vaadata või suhelda oma toreda juuksuriga

Eesti esimene lastele loodud juuksurisalong

Lastejuuksur Juuksik

on spetsiaalselt lastele loodud juuksurisalong millel on kvaliteetne ja hoolikalt kokku pandud teenindusstandard, mis sisaldab endas nii personali professionaalsei ametioskuseid kui ka spetsiaalset suhtlemisoskust laste- ja nende vanematega.

Lisaks on Lastejuuksur Juuksik spetsiaalselt välja töötanud teadliku lastepärase interjöörilahenduse. Arvestades laste püsimatust ja võimalikke hirme, aitab Juuksik neil nendest üle saada, et saavutada võimalikult meeldiv ja pingevaba juuksurisalongi külastus.

Juuksiku salongi interjööris satuvad väikesed kliendid põnevasse metsamaailma – seal saab ronida metsaonnis, lasta liugu liumäel, joonistada lõkkelaual, mängida erinavate mänguasjadega ja … Juuksiku salongis tunnevad end mugavalt nii tüdrukud kui poisid. Vanematele lastele (ka laspevanematele) mõeldes on puude vahele peidetud lisaks interaktiivne telekamängu keskjaam.

Juuksuri teenuse ajal saab laps vaadata multikaid või rääkida juttu oma toreda juuksuriga maast ja ilmast! 🙂 Lisaks pakume juuksuriteenuseid ka emmedele ja issidele – Juuksik teab, et vahel lihtsalt tuleb ette hetki, kus lapsevanemal ei ole võimalik last kuhugi jätta, ja sellisteks puhkudeks pakume lihtsamaid juuksuriteenused ka lastevanematele. Lastejuuksur Juuksiku jaoks on südameasjaks, et nende väikesed kliendid saaksid endale meeldejääva ja positiivse kogemuse juuksuris käigust ning et nad sooviksid alati tagasi tulla.

SIILILEGI SELGE, ET LASTE OMA JUUKSURISALONG!